AMKODOR 2243

Stroj je určen pro tahání stromů a kmenů v celých délkách, ale i pro provádění doplňkových operací jako je příprava oblasti nakládky, stohování kmenů a k planýrování nepoužitelných ploch.

Stroj s uspořádáním kol 4х4 dokáže produkovat až 12,8 tun tažné síly a táhnout 10 kubických metrů kulatiny.

Skidder AMKODOR 2243, je vybaven manipulátorem Kesla Foresteri 700R-2, je schopen nakládat kmeny do nákladních automobilů, a tak nahrazovat nakladače kulatiny.

Model je vybaven aktivními shrnovacími radlicemi, skluzovou deskou a oboustranným navijákem s jedním bubnem o délce lana 50m. Tažná síla navijáku v prvním tahu je 6 tun.

Díky hydromechanické převodovce s hydraulickým měničem točivého momentu v kombinaci s kolovým podvozkem může tento lesnický stroj ujet značné vzdálenosti.

O noční osvětlení pracovního prostoru se postará 12 světlometů a pohodlnou teplotu Vám zajistí klimatizace instalovaná v kabině.

Kolové traktory, díky vyšší obratnosti a rychlosti, překonávají pásové protějšky z hlediska výkonu a šetrnosti k životnímu prostředí. Na rozdíl od pásových strojů zabraňují narušení půdy při otáčení stroje.

Skiddery mohou jezdit na pracoviště sami, zatímco pásové stroje musí být přesouvány pouze na podvalníku.

Jako další možnosti nabízíme navýšení rozchodu kol na 2350 mm a manipulační hydraulickou ruku od KESLA.

3 690 000,00 Kč bez DPH

3 690 000,00 Kč
Please select variants first