AMKODOR 2631

Vyvážecí souprava AMKODOR 2631 je určena ke sběru, nakládce a přepravě kulatiny a dřeva. Dále k nakládkám a vykládkám, třídění a skladování při provádění mýtní, selektivní a sanitární těžby.

Stroj s uspořádáním kol 6x6 s nosností 9 tun je schopen přepravit až 10 metrů krychlových dřeva za jednu otočku. V závislosti na délce přepravovaného sortimentu lze zatáčet vzhledem k podélné ose nákladového prostoru v krocích po 190 mm.

Stroj lze efektivně používat v nepřetržitém provozu na vzdálenost větší než 5 km bez přehřátí a technologických zastavení. Díky hydromechanické převodovce je stroj schopen samostatně projet značné vzdálenosti rychlostí až 28 km / h, což mu umožňuje dodávat kulatinu až do skladu dřevařského podniku.

Osvětlení pracovního prostoru ve tmě se provádí pomocí 12 světlometů namontovaných na střeše kabiny s halogenovými žárovkami. Pro usnadnění startování dieselového motoru při nízkých okolních teplotách je stroj vybaven samostatným předehřívačem motoru EBERSPEHER (Německo).

Instalovaná klimatizace zajišťuje pohodlný teplotní režim obsluhy.

Pro zvýšení prostupnosti náročným terénem na mokřadech a sněhové pokrývce může být stroj navíc vybaven sněhovými řetězy.

3 900 000,00 Kč bez DPH

3 900 000,00 Kč
Please select variants first